Apie mus

UAB "Solidėja" - tai Baltijos šalyse konsultavimo paslaugas teikianti įmonė, kurios pagrindinis tikslas yra padėti klientams surandant tinkamiausią finansavimą jų verslo pradžiai ir plėtrai. Siekdami šio tikslo aktyviai bendradarbiaujame su bankais, kredito unijomis, verslo angelais, tarptautinę ir nacionalinę paramą skiriančiomis institucijomis.

Ilgametė patirtis, aukščiausi veiklos standartai leidžia mums pasiūlyti itin kokybiškas paslaugas.

Mūsų klientės įvairios įmonės - pradedant startuoliais ir baigiant ilgametę patirtį turinčiomis ir gerai visuomenei žinomomis įmonėmis. Vertiname klientus nepriklausomai nuo jų dydžio, džiaugiamės, kad galėjome prisidėti prie jų augimo. Visada siekiame būti žingsniu priekyje, atsižvelgti į geriausią pasaulinę praktiką, nuolatos tobulėti.

Nuo pat veiklos pradžios stengėmės orientuotis ne į trumpalaikius rezultatus, o į ilgalaikę sėkmę. Profesionaliai konsultuodami, rūpestingai ruošdami dokumentus, operatyviai atlikdami klientų pavestas užduotis, užsitarnavome klientų pasitikėjimą ir gerą reputaciją.
Nuo įmonės įkūrimo mes padėjome gauti finansavimą daugiau nei 150 mūsų klientų. Klientų gauto finansavimo suma viršija 40 milijonų eurų.